fbpx

Oto pytania, które pojawiają się od Was najczęściej
FAQ

 

Dlaczego powinniśmy skorzystać z Waszych usług?
Dla większości Par planowanie wesela jest bardzo stresującym procesem. Nie wiadomo od czego zacząć, jak rozłożyć przygotowania w czasie, ile to wszystko będzie kosztować albo jak wybrać odpowiedni lokal i usługodawców. Planowanie wesela to nie tylko wybór koloru przewodniego czy kwiatów. Jest wiele aspektów logistycznych, o których należy pamiętać w trakcie przygotowań. W obecnych czasach warto również mieć rozeznanie w rynku ślubnym, aby nie natknąć się na nieuczciwych czy nieprofesjonalnych usługodawców. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie Was przez cały proces i zadbanie o wszystkie wymienione wyżej aspekty i wiele więcej.

 

Mój lokal oferuje nam w pakiecie koordynatora przyjęcia… to po co mi zewnętrzny konsultant ślubny?
Koordynator, którego w swojej ofercie ma lokal a konsultant ślubny to dwie różne osoby. Koordynator przyjęcia będzie zajmował się uzgodnieniem z Wami różnych detali dotyczących tylko i wyłącznie lokalu. Konsultant ślubny zajmie się całym Waszym przyjęciem od A do Z – zajmie się znalezieniem i zatrudnieniem odpowiednich usługodawców, będzie negocjował dla Was umowy, przypomni o każdym elemencie, który wymaga Waszej uwagi, doradzi i pomoże. W dniu ślubu będzie dla Was na miejscu od rana aż do nocy i będzie pomagał i reagował na wszelkie zmiany, nie tylko te dotyczące lokalu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji zawsze, o różnych porach i pomagamy Wam w dużo szerszym aspekcie, niż koordynator z lokalu.

 

Co wchodzi w zakres naszej pracy?
Swoją pracę rozpoczynamy tuż po podpisaniu umowy. Rekomendujemy usługodawców, zajmujemy się czasochłonną papierologią, umowami z usługodawcami oraz wykonujemy usługę koordynacji dnia ślubu aby mieć pewność, że Wasz dzień przebiega tak, jak sobie to wymarzyliście.

Możemy oczywiście wykonać dla Was samą koordynację dnia ślubu, jeżeli sami chcecie zaplanować wszystkie elementy Waszej uroczystości i przyjęcia.

Czego nie robimy? Nie załatwimy za Was formalnej części organizacji ceremonii (w USC lub w kościele) oraz nie weźmiemy za Was ślubu 🙂

 

No dobrze… ale ile to kosztuje?
Nie pobieramy procentu od Waszego budżetu ani nie mamy ściśle określonej stawki godzinowej, gdzie oferujemy Wam naszą pomoc w zakresie X godzin. Nasze usługi są personalizowane, ponieważ nie da się porównać dwóch wesel – każde jest inne, każda Para Młoda ma inne wymagania i marzenia oraz różne priorytety w zakresie organizacji ślubu i wesela. Przygotowujemy dla Was bezpłatną i niezobowiązującą wycenę naszych usług.

 

Otrzymaj bezpłatną wycenę

 

Jednakże, aby dać Wam wyobrażenie o minimalnej inwestycji w nasze usługi, na stronie poszczególnych usług znajdziecie ceny minimalne. Sprawdź: kompleksowa organizacja, częściowa organizacja.

 

Czy jest minimalny budżet, od którego podejmujecie się organizacji?
Nie. Organizujemy przyjęcia różnego typu – zarówno te małe, kameralne na kilka osób, jak również przyjęcia na kilkuset gości. A skoro jesteśmy już przy budżecie – pracujemy na realnych cenach usług i produktów. Niestety, z naszego doświadczenia wynika, że ceny usług, które znajdziecie w różnych poradnikach ślubnych rozmijają się z rzeczywistością. Będziemy zawsze starali się oferować usługodawców mieszczących się w Waszym budżecie a także doradzimy Wam, gdzie warto zainwestować trochę więcej (niż być może pierwotnie zakładaliście), a które wydatki są zbędne.

 

Jak często i dużo będziemy się kontaktować?
Mamy bardzo jasną zasadę w tej kwestii – odpowiadamy na Wasze wiadomości w ciągu 24h. Po podjęciu współpracy z nami nie ma ograniczonej liczby kontaktów – możecie do nas pisać i dzwonić w każdej sprawie.

 

Ile wesel organizujecie w ciągu jednego dnia?
Dbamy o wysoki poziom naszych usług, dlatego nie organizujemy więcej niż jednego przyjęcia na dzień.

 

Czy będziecie obecni na naszym weselu?
Oczywiście! W skład zarówno kompleksowej jak i częściowej organizacji ślubu i wesela wchodzi również koordynacja dnia ślubu. Tego dnia jesteśmy dla Was i Waszych gości czuwając nad sprawnym przebiegiem dnia i w razie potrzeby odpowiednio reagując na wszelkie wydarzenia.

 

Ilu koordynatorów będzie obecnych na naszym ślubie?
Na Waszym ślubie i weselu będzie zawsze obecny konsultant ślubny. Dodatkowo przy większej liczbie gości, bardziej skomplikowanym scenariuszu lub w przypadku kilku lokalizacji, będą nam pomagać koordynatorzy.

 

Czy współpracujecie z ograniczoną liczbą usługodawców?
Generalnie nie. Mamy portfolio swoich zaufanych i sprawdzonych usługodawców, którzy świadczą swoje usługi na wysokim poziomie, jednak jeśli macie usługodawcę, którego nie znamy a Wy chcecie z nim współpracować – nie jest to dla nas problemem. To jest WASZ dzień i WASZE wybory.

Jednakże w naszej bazie mamy firmy, którym ufamy, które znamy i z czystym sumieniem możemy polecić. Chętnie poznamy nowe miejsca i nowych usługodawców (jeśli Wam nie przeszkadza to, że nie mieliśmy wcześniej z nimi styczności), pod warunkiem, że nie odkryjemy po drodze powodów, dla których wolelibyśmy nie podejmować z nimi współpracy.

 

Gdzie organizujecie wesela?
Organizujemy przyjęcia dla naszych Par na terenie całego kraju a także za granicą. Naszym głównym rejonem działania są województwa: mazowieckie, warmińsko-mazurskie oraz pomorskie.

 

Czy możecie zorganizować przyjęcie powitalne lub poprawiny?
Tak! Jak najbardziej zajmujemy się organizacją dodatkowych dni przed lub po Waszym ślubie. Rekomendujemy takie przyjęcia wszystkim Parom – to wspaniały czas, żeby spędzić go z najbliższymi osobami już bez ślubnego pędu.

 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami!