fbpx
top

Konsultanci ślubni

profesjonalizm

Organizowanie dnia ślubu dla Pary Młodej to wspaniała praca i duże przedsięwzięcie. To piękne i podniosłe wydarzenie – jeden z najważniejszych dni w życiu. Przez wiele miesięcy wspólnie pracujemy i planujemy ten ważny dzień. Uszczęśliwianie innych to najlepsza praca!

Wedding Planner Konsultant Ślubny

Idalia Czarnocka

Wedding Planner & Wedding Designer

Certyfikowany konsultant i stylista ślubny. Członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Prywatnie kierowca wyścigowy z 15 letnim stażem na torach wyścigowych w Polsce i za granicą. Szczęśliwa żona zawodnika motocyklowego, a także mama czterech kotów i husky.

Koordynator ślubny wesele wedding coordinator

Piotr Balcerzak

Wedding Coordinator

Koordynator ślubny i prawa ręka Idalii na Waszych przyjęciach. W czasie wolnym - miłośnik adrenaliny, ryku silników i przekraczania granic. Po ciężkim wypadku motocyklowym i kilkuletniej rehabilitacji udowodnił, że jeśli bardzo się chce - można osiągnąć wszystko. Zawsze celuje wysoko. Otwarty i uśmiechnięty a przy tym konkretny i skuteczny.

Polecają nas

branża ślubna
Polskie stowarzyszenie konsultantów ślubnych
Fotograf Krupa Photography
Plan My Wedding - konsultant ślubny do Waszej dyspozycji

Zaufanie

to podstawa naszych realizacji

Przez wiele miesięcy będziemy wspólnie pracować na to, aby stworzyć dla Was piękny i wspaniały dzień ślubu. Będziemy często w kontakcie - a nam zależy, żeby nasza relacja była pełna ciepła i zaufania. Chcesz nas lepiej poznać i przekonać się czy nadajemy na tych samych falach?

Koordynacja dnia ślubu