Sesja boho w grudniu

 

2 grudnia 2018 roku na długo pozostanie w naszej pamięci – tego dnia odbywała się sesja boho, którą organizowaliśmy. Pomimo bardzo niskiej temperatury panującej tego dnia (0 stopni!), otaczało nas grono fantastycznych osób, dzięki którym było nam zdecydowanie cieplej!

głęboka zieleń, idealna w grudniu
głęboka zieleń, idealna w grudniu

Na miejsce sesji wybraliśmy nowe miejsce na ślubnej mapie Polski – Stodołę Czereśniowy Sad. Niebanalne miejsce, wśród sadów, blisko Warszawy, no i ten adres… Grażyna 9 🙂 Niektórzy nie wierzyli, że to prawdziwy adres, pytali “no ale jaka miejscowość?” “Grażyna!”. Na miejscu wspaniała Kasia, która miała przygotowany dla nas zestaw pierwszej pomocy, czyli herbatę, kawę, czajnik i ptasie mleczko. Ciepłe powitanie, krótka rozmowa i ruszyliśmy do pracy, w końcu już 11, a o 14 mają być modele!

świece dodały magii
świece dodały magii

Na początek w czteroosobowym składzie, czyli Kasia ze Stodoły, Angelika z Beleafme, nasza fotograf Natalia i ja. Mi przypadło (poza organizacją wszystkiego i dopinaniem szczegółów) prasowanie, Angelika przygotowywała stół Pary Młodej a Natalia rozgrzewała aparat 🙂

perfekcyjny stół Młodej Pary
perfekcyjny stół Młodej Pary

W międzyczasie na miejsce dotarła Ola Jasińska, która odpowiadała za make up naszych modeli i przygotowała swoje przybory.

jeszcze tylko kilka ruchów pędzelkiem...
jeszcze tylko kilka ruchów pędzelkiem…

Tuż po godzinie 14 przybyli nasi modele, czyli Róża z Marcinem. Ola już na nich czekała i przygotowała ich do sesji, a my, w międzyczasie, kończyliśmy przygotowywać dekoracje do sesji. Po wykonaniu makijażu Róża założyła przepiękną sukienkę z kolekcji Porto od Marty Trojanowskiej, która specjalizuje się w szyciu sukien boho w ekspresowym czasie. Nie będę ukrywać, że starałam się wybrać jak najbardziej zabudowaną suknię, ponieważ spodziewałam się niskich temperatur. Sukienka była fenomenalna, z pięknymi, zdobionymi rękawami.

 

te rękawy!
te rękawy!

Było bardzo zimno…

Gdy modele byli gotowi rozpoczęliśmy zdjęcia – przydały się farelki, lampa grzewcza i koce – nasi modele wyszli z tej sesji bez szwanku, co nas bardzo cieszy – niektórzy z nas, pomimo iż zimowo ubrani – polegli następnego dnia. Ze względu na niską temperaturę, udało nam się skończyć w ciągu niecałych 3 godzin. Natalia, która stała za obiektywem, w czasie gdy modele przygotowywali się do sesji, wykonała zdjęcia dodatków.

wszędzie pióra!
wszędzie pióra!

Za przepiękną papeterię odpowiedzialna była Paulina z Wytworu Ślubnego – przygotowała dla nas cały komplet – od kopert i zaproszeń, po winietki, karty z menu i numery stołów. Wszystko z motywem paproci!

ręczna robota
ręczna robota

Za biżuterię Panny Młodej odpowiadała druga Paulina, z Wianki Pianki, która przyszykowała przepiękne kolczyki oraz opaskę ze złotymi liśćmi. Wszystko bardzo delikatne, przepiękne i ręcznie robione.

seksowne taneczne sandałki Ginny
seksowne taneczne sandałki Ginny

Przepiękne, seksowne i idealne do tańczenia sandałki dostarczyły Kasia i Karolina z Ksis Wedding Shoes. Model Ginny, z ich autorskiej kolekcji, wspaniale pasował do sukni naszej Panny Młodej.

boho everywhere!
boho everywhere!

Przepiękne makramy na krzesła i bieżnik, który ozdabiał stół Pary Młodej wykonała Kasia z Loop. Wszystko zostało przygotowane specjalnie na naszą sesję!

jeszcze spokojnie na planie...
jeszcze spokojnie na planie…

O przepiękne dekoracje i oprawę florystyczną zadbała Angelika z Beleafme. Superniezawodna i nie do zdarcia, która przyjechała na naszą sesję pomimo gorączki. Pióra bażanta i przepiórki można było znaleźć w dekoracjach i kwiatach na stole oraz w bukiecie Panny Młodej.

nie dali po sobie poznać, że zamarzają
nie dali po sobie poznać, że zamarzają

Za zdjęcia odpowiadała Natalia Grelik, której o dziwo nie znajdziecie na zdjęciach 🙂 Ale należą jej się ogromne słowa uznania, bardzo mocno poświęciła się dla sesji – robiła zdjęcia praktycznie bez przerw, leżała kilka minut na zimnym betonie – generalnie była bardzo odporna na warunki atmosferyczne 🙂

te spojrzenia....
te spojrzenia…

 

Kilka słów na koniec od Wedding Plannera:

Jestem bardzo zadowolona, że pomimo ciężkich warunków wszyscy zgodzili się przyjechać i dać z siebie wszystko. Mogę Wam z czystym sumieniem polecić wszystkich, którzy współpracowali przy tej sesji. Nie wahajcie się pytać o ich usługi <3 To wspaniali ludzie, którzy kochają to, co robią!

ostatnie poprawki
ostatnie poprawki
Potrzebujecie pomocy w organizacji ślubu i wesela?

Jesteście tuż po zaręczynach? A może już zabraliście się za organizację wesela? Napotkaliście na problemy albo zwyczajnie nie chcecie tracić czasu na żmudne przygotowania? Nie wahajcie się kliknąć tutaj i wypełnić ankietę – chętnie pomożemy w każdym przypadku i na każdym etapie przygotowań! Po wypełnieniu ankiety otrzymacie od nas bezpłatną i niezobowiązującą wycenę naszych usług.

A poniżej znajdziecie naszą galerię wybranych ujęć z sesji, dajcie nam znać, czy Wam się podoba!

Firmy i osoby współpracujące przy sesji: